Sevgili Oyuncularımız , sunucumuzla ilgili herşey DİSCORD 'ta yayınlanacaktır. Lütfen  BURADAN takip ediniz.

AÇILIŞ : 

Özlenilen Hanedan  01.10.2018 tarihinde aktif olacaktır.  Bu sürede siz değerli oyuncularımızın sabırlı olmasını , forumlarda ve facebook sayfamız üzerinde aktif olmanızı rica ederiz. İstek , öneri , şikayet & staff alımı gibi sorularınızın tüm cevabını İletişim menüsünden yapabilirsiniz.

 

- Web sitemiz üzerinden aktif olarak Son Ölümler , Son Olaylar , En İyiler , En İyi Guildler , Spawntakip , Fetih Liderleri ve En Zenginler ile sunucumuzdaki gelişen olayları takip edebilirsiniz.
 

-Oyuncu veritabanı ile karakterin parası , attığı pageleri , statusu , öldürdüğü ve öldüğü kişiler ve hatta o andaki güncel elbisesi olmak üzere herşeyi bu menüden inceleyebilirsiniz. 

 

ÜYELİK SİSTEMİ AKTİFTİR. Üyelik tek bir noktadan olup Sphere ve Forum için de geçerlidir. Şifre unutma işlemlerinde Staff tarafından kesinlikle şifre sıfırlama işlemi yapılmamaktadır. Kayıt olurken yazmış olduğunuz eposta adresinize gelecek onay mailini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Şifre kaybetme işlemlerinde kayıt eposta adresi ve güvenlik soru/cevap bilgileri gerekecektir.

Kayıt olduktan sonra Forum profilinizde Hesap Ayarları'nda Forum Nickname değiştirebilirsiniz aksi takdirde oyuna kayıt olduğunuz kullanıcı adınız görülecektir. Avatarlar otomatik olarak Sphere'dan Paperdoll resmi olarak gelecektir.

NOT: Mail gereksiz kutunuza düşebilir , kontrol etmeyi unutmayınız.

Duyurulur!


UO HANEDAN YÖNETİMİ